MESSUTARJOUS: Käyttörahaa vuonoristeilyille

Varaa risteily

Hurtigrutenin alukset ovat yli sadan vuoden ajan olleet Norjan karun kauniin rannikon elämänlanka. Laivamatka rannikon mykistävän upeissa maisemissa on unohtumaton elämys, jonka voi kokea ympäri vuoden!

Perinteiset reitit

Hurtigrutenin valikoiduille risteilyille 1.4.–31.10.2025 saa nyt jopa 5 000 NOK/hytti käyttörahaa. Käyttörahaa voi käyttää esimerkiksi laivalla ostettaviin varustamon retkiin, juomiin tai ostoksiin laivan kaupassa. Tarjous koskee reittejä Bergen–Kirkkoniemi–Bergen, Bergen–Kirkkoniemi ja Kirkkoniemi–Bergen. Risteilyn lähtöpäivän tulee olla 1.4.–31.10.2025. Laivarahan määrä riippuu valitusta risteilystä seuraavasti:

Norjan rannikko + Huippuvuoret

Käyttörahaa saa myös valikoiduille Trollfjord-aluksen risteilyille 1.4.–31.10.2025. Tarjous koskee Norjan rannikon ja Huippuvuoret yhdistävää The Svalbard Line -reittiä välillä Bergen–Longyearbyen–Bergen. Käyttörahaa saa 2 500 NOK/hytti.

Tarjous koskee 17.12.2024 alkaen tehtyjä uusia varauksia. Käyttörahaa saa, kun hytissä matkustaa vähintään kaksi matkustajaa. Tarjous on yhdistettävissä kanta-asiakasalennukseen, muttei muihin kampanjoihin. Pidätämme oikeuden muutoksiin.

27.1.2025 asti