Jopa $600/hytti käyttörahaa laivalle

Varaa risteily

Princess Cruises -varustamo tunnetaan erinomaisesta ruoasta, hyvästä palvelusta, laajasta reittivalikoimasta sekä tietenkin hittisarjasta Lemmenlaiva! Varustamo tarjoaa perinteisiä risteilyelämyksiä rennolla twistillä.

Käyttörahaa valikoiduille risteilyille

Princess Cruisesin valikoiduille risteilyille saa nyt $50–600 käyttörahaa per hytti. Kampanjalähdöille on myös saatavilla lisävuodealennuksia hytin 3. ja 4. matkustajalle. Käyttörahan määrä riippuu risteilyn pituudesta ja valitusta hyttiluokasta seuraavasti:

Enintään 6 yön risteilyt

  • $50/sisä- tai ulkohytti
  • $100/parvekehytti tai parempi

7–11 yön risteilyt

  • $100/sisä- tai ulkohytti
  • $200/parvekehytti tai parempi

12–19 yön risteilyt

  • $200/sisä- tai ulkohytti
  • $400/parvekehytti tai parempi

Vähintään 20 yön risteilyt

  • $400/sisä- tai ulkohytti
  • $600/parvekehytti tai parempi

Tarjous koskee valikoituja risteilyjä, joiden lähtöpäivä on 9.5.2025–10.11.2026.

Tarjous koskee 18.3.2025 alkaen tehtyjä uusia varauksia. Käyttörahaa saavat vain hytin kaksi ensimmäistä matkustajaa. Käyttörahaa saa siis maksimissaan $300/hlö, eli $600/hytti. Hytissä yksin matkustava saa käyttörahaa maksimissaan $300/hytti. Nimenmuutokset eivät ole sallittuja kampanjavarauksiin. Kampanja on yhdistettävissä Princess Plus- ja Princess Premier -etupaketteihin. Pidätämme oikeuden muutoksiin.

30.4.2025 asti