MESSUTARJOUS: Risteilyistä alennusta

Lisäalennusta risteilyistä

Varaa Norwegian Cruise Linen risteily nyt huikeaan messuhintaan! Kun varaat parvekehytin tai korkeamman hyttiluokan mille tahansa Norwegian Cruise Linen vähintään 7 yön risteilylle, saat risteilyhinnasta alennusta 200 €/hytti. Hytissä yksin matkustava saa alennusta 100 €/hytti.

Alennus on yhdistettävissä muihin varustamon kampanjoihin:

 

Huomaathan, että alennusta ei ole huomioitu Risteilykeskuksen nettivaraamon hinnoissa. 

Millainen on Norwegian Cruise Line?

Rentoa, hauskaa ja hulvatonta lomailua! Norwegian Cruise Line -varustamon risteilyillä ei pönötetä tai stressata turhia; risteilyillä ei ole tarkkoja pukukoodeja tai ennalta määriteltyjä kattausaikoja – pääset tekemään lomastasi juuri omannäköisesi!

Tarjous koskee 15.1.2026 alkaen tehtyjä uusia varauksia. Tarjous koskee parvekehyttejä ja sitä parempia hyttiluokkia. Kun hytissä matkustaa vähintään kaksi matkustajaa, on alennus 200 €/hytti. Kun hytissä matkustaa yksi matkustaja, on alennus 100 €/hytti. Tarjous on yhdistettävissä varustamon muihin voimassa oleviin kampanjoihin. Pidätämme oikeuden muutoksiin.

15.–27.1.2026